Wetenschapscafé over de Mexicaanse griep: onnodige paniek?

donderdag 11 februari 2010, 19:30 uur

Amsterdam, De Rode Hoed, Keizersgracht 102

Bookmark and Share

Spreker: Roel Coutinho

Wetenschapscafé over de Mexicaanse griep: onnodige paniek?

De aandacht voor de Mexicaanse griep, was die onnodig of juist niet? Roel Coutinho, directeur Centrum Infectieziektebestrijding, praat erover in het Wetenschapscafe.

Elke maand vertelt een wetenschapper in het Wetenschapscafé over de nieuwste ontwikkelingen op zijn of haar vakgebied. Vervolgens gaat deze daarover in gesprek met het publiek, onder leiding van journalist Simon Rozendaal.

De opzet van het Wetenschapscafé is publieksvriendelijk: informeel en gericht op informatie. U krijgt dan ook ruimschoots de gelegenheid tot het stellen van vragen. Het accent ligt op biomedische onderwerpen met een maatschappelijke relevantie.

Het Wetenschapscafé is een initiatief van De Rode Hoed, i.s.m. prof.dr. G.J.B. van Ommen (CMSB), artsenwebsite Care4Cure, VU medisch centrum-VUconnected, en wordt mede mogelijk gemaakt door AMC-UvA, Leids Universitair Medisch Centrum, Centre for Society and Genomics, Netherlands Genomics Initiative, BIOKÉ, Merck Sharp & Dohme, Schering-Plough.

Kaarten € 3,00 te bestellen via www.rodehoed.nl en € 4,00 aan de deur.

De volgende afleveringen zijn op:

8 maart
12 april
10 mei
14 juni
13 september
11 oktober
8 november
13 december

Reacties

Plaats reactie

Bij het plaatsen van een reactie wordt uw e-mailadres niet gepubliceerd.

Fouten
Zo Ma Di Wo Do Vr Za
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             

Geef je waardering

Laden...

Tip een vriend(in)

Meer over dit onderwerp bij