Film & Filosofie - Das Leben der Anderen
dinsdag 18 mei 2010, 19:00 uur
Amsterdam, Hoofdgebouw VU, De Boelelaan 1105
Spreker: Edwin Koster

Het zijn de hoogtij dagen van de Stasi in de DDR. Schrijver Georg Dryman leeft er midden in. Hij voelt zich vrij totdat de minister van cultuur verliefd wordt op de populaire actrice Maria Sieland. Toevallig ook de vriendin van Dryman. In Das Leben der Anderen wordt een prachtig tijdsbeeld geschetst van de DDR in de jaren '80.
In deze serie Film & Filosofie wordt in beeld gebracht dat totale vrijheid niet bestaat. Zes totaal verschillende, maar meeslepende films worden voorzien van commentaar door zes verschillende filosofen. In deze aflevering is Edwin Koster de filosoof en hij vertelt over vrijheid en maatschappij.
Online aanmelden kan niet meer. De prijzen zijn:
Studenten: gratis
Leden Vereniging, VU-medewerkers en alumni: 5,00 euro (Bij het bestellen, vink 'lid vereniging VU Windesheim' aan en vermeld bij lidnummer wat op jou van toepassing is.)
Overigen: 7,50 euro
Film & Filosofie is ook te volgen als keuzevak met extra verdiepingscolleges (6 ECTS). Meld je aan bij e.koster@ph.vu.nl.
Reacties
Plaats reactie
Bij het plaatsen van een reactie wordt uw e-mailadres niet gepubliceerd.