You talkin' to me?

woensdag 31 maart 2010, 20:00 uur

Amsterdam, Hoofdgebouw VU, De Boelelaan 1105

Bookmark and Share


You talkin' to me?

In de afgelopen jaren is het debat over de integratie van pedagogie in de kunst en het curatorschap toegenomen. Dit alles onder de term 'de educational turn'. Een boekpresentatie met na afloop een discussie.

In de vervolguitgave 'Curating and the Educational Turn' geven kunstenaars, curatoren, critici en academici gehoor aan de algemeen erkende heroriëntatie op educatie in de kunst. Het boek bestaat voornamelijk uit interviews en positionele uitspraken tot performatieve teksten en dialogen.

'Curating and the Educational Turn' bevat eveneens een aantal eerder gepubliceerde stukken die een centrale rol spelen in het debat tot dusver. Deze bloemlezing representeert een belangrijk vraagstuk voor iedereen die geïnteresseerd is in de culturele politiek van producties op het snijpunt van kunst, curatorschap en activiteiten op het gebied van educatie.

Discussie
De publieks discussie wordt gevoerd door o.a. Mélanie Bouteloup (Betonsalon Paris) Binna Choi (Casco), Wouter Davidts (VU), Sonia Dermience (The Public School Brussels), Annie Fletcher (Van Abbemuseum), Hassan Khan (kunstenaar), Paul O’Neill (editor), Edgar Schmitz (kunstenaar) en Mick Wilson (editor) bij de VU.

De avond is van 20.00-22.00 uur en de toegang is gratis.

Informatie over de publicatie is te vinden op: www.deappel.nl, email: bookshop@deappel.nl.

Bekijk ook de Engelstalige versie.

Reacties

Plaats reactie

Bij het plaatsen van een reactie wordt uw e-mailadres niet gepubliceerd.

Fouten
  • «
  • september 2010
  • »
Zo Ma Di Wo Do Vr Za
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
             

Geef je waardering

Laden...

Tip een vriend(in)