Agenda
Blijf per e-mail op de hoogte van de activiteiten van VUconnected. Vul hier uw e-mailadres is.
Beleg jij rationeel?
donderdag 18 februari 2010, 11:30 uur
Masterclass ‘Behavioural Finance & Investment’ georganiseerd door faculteitsvereniging Aureus.
Amsterdam, Amsterdam Bright City, Claude Debussylaan 2-8, Zuidas
Actualiteitscollege veiligheid en privacy
donderdag 18 februari 2010, 14:30 uur
Door steeds meer cameratoezicht staan veiligheid en privacy op gespannen voet. Tijdens het eerste Zwolse actualiteitscollege gaat drs. Klaas van der Kolk in op de vraag of burgers beschermd moeten worden tegen deze terreur van oprukkende privacyschending.
Zwolle, Chr. Hogeschool Windesheim, zaal F230, Campus 2-6
Schaatsen naar goud?
donderdag 18 februari 2010, 15:30 uur
Nu al loopt Nederland warm voor de komende Winterspelen. Hoe zullen Ireen Wüst en Sven Kramer het doen in Vancouver? Om de Olympische koorts ook in Nederland te ervaren, organiseren de Faculteit der bewegingswetenschappen aan de VU (FBW) en VUconnected op 18 februari een bijeenkomst over innovaties in het schaatsen.
Amsterdam, FG2 / Medische Faculteit VUmc , Van der Boechorststraat 7
Renate Dorrestein Schrijver op Locatie 2010
donderdag 18 februari 2010, 16:00 uur
Renate Dorrestein presenteert op 18 februari haar nieuwe boek De leesclub op de VU. Daarmee start haar jaar als schrijver op locatie op de Vrije Universiteit Amsterdam.
Amsterdam, Vrije Universiteit Aurorazaal,
Eens gek, altijd gek
donderdag 18 februari 2010, 19:30 uur
Ter gelegenheid van het vijfjarig jubileum van Het Dolhuys gaat de 43e april deze keer over beeldvorming in de psychiatrie. Onder de noemer ‘Eens gek, altijd gek’ spitst de discussie zich toe op de missie van Het Dolhuys: vooroordelen wegnemen over psychiatrische patiënten. Maar is het museum daar wel in geslaagd? Of is ook Het Dolhuys stigmatiserend bezig? Dat, en nog veel meer, tijdens deze bijzondere lustrumavond.
Haarlem, Het Dolhuys, Schotersingel 2
