




Culinair journalist Johannes van Dam geldt als een echte fijnproever. Zijn restaurantrecensies worden door menig restauranteigenaar gevreten, geroemd en gevreesd. Ook in de wereldliteratuur is hij een fijnproever. In Literatuur op de Zuidas interviewde Elsbeth Etty van Dam over zijn fascinatie voor de Portugese schrijver Fernando Pessoa.
Zorg dat je er de volgende keer wel bij bent! Login of registreer en update je profiel, dan houden wij je op de hoogte van soortgelijke events.
Login of registreerElsbeth Etty interviewt 24 mei in Literatuur op de Zuidas de zeer sociaal bewogen Agnes Jongerius, aftredend voorzitter van de FNV. Jongerius vertelt over haar fascinatie voor het boek Utopia van Thomas More. Klik hier voor meer informatie
M: info@vuconnected.nl
T: (020) 59 89 292
VU Connected is het ideƫle netwerk van de VU-Vereniging in samenwerking met
